Stypednia pomostowe

Lista rekomendacji dla maturzystów ubiegających się o stypendium pomostowe na I rok studiów (2019/2020)

Miło nam poinformować, iż w dniu 7 sierpnia Komisja Stypendialna Stowarzyszenia Gmina Pawłów Plus rozpatrzyła wnioski o udzielenie rekomendacji dla tegorocznych maturzystów ubiegających się o stypendium pomostowe na I rok studiów.

W terminie podanym w ogłoszeniu do Stowarzyszenia wpłynęło pięć wniosków o udzielenie rekomendacji. Po zapoznaniu się z przedłożonymi przez kandydatów wnioskami Komisja postanowiła przedłożyć Zarządowi Stowarzyszenia do akceptacji rekomendacje dla:

  1. Ewelina Graba
  2. Jarosław Bednarczyk
  3. Szymon Lutowicz
  4. Weronika Borkowska
  5. Karolina Kępa

Zarząd Stowarzyszenia zaakceptował zaproponowane przez Komisję kandydatury.

Powyższym osobom przypominamy, iż uzyskanie rekomendacji naszego Stowarzyszenia to pierwszy krok do uzyskania stypendium pomostowego. Kolejnym krokiem jest wypełnienie formularza online i skompletowanie właściwych załączników. Aplikacja on-line będzie jest aktywna do 14 sierpnia 2019 r., do godz. 16:00. Złożony wniosek on-line należy wydrukować i w terminie do 21 sierpnia (zalecamy aby zrobić to znacznie wcześniej – jak najszybciej) dostarczyć wraz z wymaganymi załącznikami do naszego Stowarzyszenia, jako instytucji pośredniczącej w procesie ubiegania się o stypendium pomostowe.

Dodatkowych informacji udzielamy pod nr tel. 41 272 16 70 wew. 114 lub mailowo: kontakt@sgpp.org.pl.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button