AktualnościSport

IV Wojewódzki Bieg Szerzawski (relacja, zdjęcia, film)

Ponad 200 sympatyków biegania wzięło udział w IV edycji Wojewódzkiego Biegu Szerzawskiego. Przepiękna pogoda, malownicza trasa oraz doskonała organizacja pozwoliły zaliczyć tegoroczną edycję do bardzo udanych.

Organizatorami wydarzenia byli: Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji  w Pawłowie oraz Stowarzyszenie Gmina Pawłów Plus.  Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Tadeusz PęczekHonorowy Konsul Republiki Finlandii w Kielcach, a biegacze rywalizowali o puchary Marka Wojtasa – Wójta Gminy Pawłów, Tomasza Ziewca – Radnego Rady Gminy w Pawłowie oraz Izabeli Wrony – Prezes Stowarzyszenia Gmina Pawłów Plus oraz nagrody ufundowane przez Farmę Wiatrową Sp z o.o.

Biegacze rywalizowali aż w 12 kategoriach biegowych wg podziału na wiek i płeć. Dodatkowo po raz drugi zorganizowano marsz Nordic Walking.

WYNIKI IV WOJEWÓDZKIEGO BIEGU SZERZAWSKIEGO

Klasy 0-2, dziewczyny, dystans: 300 m

  1. Anna Jędrzejewska – Juventa Kobex
  2. Daria Kułaga – Juventa Kobex
  3. Zuzanna Wrona Juventa Kobex

Klasy 0-2, chłopcy, dystans: 300 m

  1. Max Dziułka – LKB Rudnik
  2. Wiktor Szwugier – Szerzawy
  3. Adam Skorupa – Rzepin

Klasy 3-4, dziewczyny, dystans: 500 m

  1. Zuzanna Pocheć – LKB Rudnik
  2. Amelia Borkowska – LKB Rudnik
  3. Wiktoria Smalec – Juventa Kobex

Klasy 3-4, chłopcy, dystans: 500 m

  1. Jakub Potrzeszcz – LKB Rudnik
  2. Piotr Węgrzyn – LKB Rudnik
  3. Michał Potrzeszcz – LKB Rudnik

Klasy 5-6, dziewczyny, dystans: 800 m

  1. Noemi Basa – Juventa Kobex
  2. Anna Szwajda – Juventa Kobex
  3. Patrycja Rejkowicz – Rzepin Drugi

Klasy 5-6, chłopcy, dystans: 800 m

  1. Patryk Pożoga – Krajków
  2. Mikołaj Sikora – Radkowice
  3. Bartosz Rybiński – Proszowice, Run Rybka Run

Gimnazjum, klasy 7-8, dziewczyny, dystans: 1500 m

  1. Weronika Wojnar – Juventa Kobex
  2. Maja Peryt – Juventa Kobex
  3. Zuzanna Dudzic – Juventa Kobex

Gimnazjum, klasy 7-8, chłopcy, dystans: 1500 m

  1. Szymon Rejkowicz – SKS Star Starachowice
  2. Mikołaj Pawlos – LKB Rudnik
  3. Dawid Jarosz – Krajków

Szkoły średnie, dziewczyny, dystans: 1800 m

  1. Aleksandra Niziołek – STS Skarżysko
  2. Monika Kardaś – Juventa Kobex
  3. Katarzyna Brzózka – Czarnecki Run Team

Szkoły średnie, chłopcy, dystans: 1800 m

  1. Bartosz Potrzeszcz – LKB Rudnik
  2. Kacper Zychowicz – Juventa Kobex
  3. Kacper Gałek – Łomno

Dorośli, kobiety, dystans: 6000 m

  1. Iwona Kulik – Jawor
  2. Anna Latała – Szerzawy
  3. Agnieszka Matysek – LKB Rudnik

Dorośli, mężczyźni, dystans: 6000 m

  1. Sylwester Lepiarz – LKB Rudnik
  2. Dawid Kubiec – Juventa Kobex
  3. Damian Kutera – Czarnecki Run Team

Marsz Nordic Walking, kobiety, dystans 6000 m

  1. Ilona Górczyńska – Ostrowiec Świętokrzyski
  2. Beata Chmiel – Bilcza
  3. Stella Górczyńska – Ostrowiec Świętokrzyski

Marsz Nordic Walking, mężczyźni, dystans 6000 m

  1. Czesław Skobel – Szakal

Wyniki szczegółowe (z czasami – Timekepper):

Wspaniale spisali się również wolontariusze Stowarzyszenia Gmina Pawłów Plus: Kasia Masternak, Izabela Jasztal, Julia Kozieł, Marysia Skrzeczyna, Monika Kardaś, Dominika Zabawska, Marcelina Ćwikła, Karolina Cioroch, Agata Milanowska, Weronika Ryś, Wiktoria Ostoja, Izabela Tokarska, Wiktoria Maciąg, Jagoda Orczyk, Zuzanna Wrona, Katarzyna Dylewska, Sandra Wójcik, Gabriela Sobczak, Julia Kowalska, Dominika Głowacka, Sara Kosiarska, Klaudia Kępińska, Maja Wrzesień, Karolina Rusin, Oliwia Wojteczek, Wiktoria Domańska, Karolina Pożoga, Piotr Sołtyk, Klaudia Puchała, Marek Kwiecień.

Fotogaleria (Piotr Maj):

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close